Mėnuo: 2023 rugsėjo

Projektas „DOSNUS IR SPALVOTAS RUDENS TRAUKINYS”Projektas „DOSNUS IR SPALVOTAS RUDENS TRAUKINYS”

Kviečiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes dalyvauti Vilniaus lopšelio-darželio „Žirmūnėliai“ organizuojamame respublikiniame projekte „Dosnus ir spalvotas rudens traukinys”.

Projekto tikslas – suburti švietimo įstaigas kūrybiškai, socialinei, savanoriškai veiklai.

Išsamiau apie projektą skaitykite nuostatuose.

Projekto DOSNUS IR SPALVOTAS RUDENS TRAUKINYS nuostatai

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ DIENOS POILSIO ORGANIZAVIMO GAIRĖSVILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ DIENOS POILSIO ORGANIZAVIMO GAIRĖS

Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų dienos poilsio organizavimo gairių (toliau – Gairės) paskirtis yra pateikti esminius susitarimus dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dienos poilsio organizavimo siekiant užtikrinti kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą(si) ir atliepti kiekvieno vaiko fiziologinius, psichologinius poreikius.

Skaityti daugiau