Diena: 2023-08-25

Dėl Rugsėjo 1-osios šventės ir grupių sąrašųDėl Rugsėjo 1-osios šventės ir grupių sąrašų

Miela Vilniaus lopšelio-darželio „Žirmūnėliai“ bendruomene,

Sveikiname su artėjančia Rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir žinių diena!
Pagaliau danguje vėl žiba žvaigždės. Paukščių giesmės nutilo, jas pakeitė žiogų simfonijos.

Šalį palieka gandrai. Pradeda būriuotis gervės.

Kviečiame visus vaikučius susiburti į šventę 2023-09-01, 11:00 val. darželio kieme.

(Mūsų mokytojos su vaikučiais susirenka vidiniame darželio kiemelyje, ten gali prisijungti tėveliai, kurie turi galimybę ateiti į lauko erdvę. Ankstyvojo amžiaus grupėms numatyta kita šventės forma, informacija bus pateikta individualiai el.paštu.)

Rugsėjo 1-ąją vaikučius pasitiks linksmieji personažai, keisis metų laikai, sujungs Draugystė, o vaikučių gera nuotaika padės sukurti gražią šventę, kurią vėliau pratęs savo grupėse su mokytojomis ir bendraamžiais.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, vaikučius linksmieji personažai skirtingais laikais aplankys grupėse.
Dėl 2023-2024 m. m. grupių sąrašų galite teirautis telefonu +37061868258. Nuo 2023-08-30 d. (grįžus visoms mokytojoms iš atostogų) apie naujus sąrašus galite teirautis ir savo grupėse.

Linkime gero starto ir didžiausios sėkmės!

Vilniaus lopšelis-darželis “Žirmūnėliai”